fbpx

Mała liga bokserska STARTUJE

Wraz z klubem Iryda zainicjowaliśmy bokserską grupę młodzików! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 9 lat. Zajęcia odbywają się dwa razy we wtorki i czwartki o godzinie 17tej.

Mieliśmy ostatnio dużo rozmów z rodzicami dotyczących zajęć bokserskich dla dzieci. Boks ma wyraźnie zły PR… zupełnie niesłusznie. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku karate czy BJJ zajęcia dla dzieci nie polegają na „biciu się”. Nie będzie rozbitych nosów i złamanych szczęk  Uczymy dzieci przede wszystkim dyscypliny, znajomości swojego ciała i jego możliwości a robimy to poprzez naukę postaw, ciosów i aktywny trening ogólnorozwojowy. Być może z któregoś z Waszych dzieci wyrośnie przyszły mistrz Polski a może i mistrz świata ale dużo bardziej prawdopodobne, że Wasze pociechy po prostu zdobędą sporo pewności siebie, szacunek kolegów i zdrowsze ciało.

Pamiętajcie, że treningi prowadzą licencjonowani instruktorzy boksu z „papierami” od Polskiego Związku Bokserskiego!

Pozostało jeszcze kilka miejsc – dzwońcie 517 174 333. Zapraszam też w sobotę 8 września od 10:00 na dzień otwarty – z przyjemnością odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Więcej o naszej ofercie: https://kuzniaatletow.pl/boks-sekcja-zawodnicza-i-sekcja-mlodzikow/

Pozdrawiam
Wiktor Cichoń

2018-09-07T09:02:47+00:00 07.09.2018|