fbpx
Boks – Sekcja Amatorska 2019-08-01T12:15:21+00:00

Boks – Sekcja Amatorska

Dla: wszyscy od 15 r.ż.

Trenerzy: Jarosław Nieć, Paweł Rżany, Kamil Czech

Poziom:  

Boks – król sportów walki, szermierka na pięści! Nie mieć podstaw bokserskich to nie mieć szans w praktycznie żadnym starciu. Boks podobnie jak inne sporty walki uczy pokory, hartu ducha, samodyscypliny i umiejętności panowania nad sobą w trudnych sytuacjach, w przeciwieństwie jednak do większości sztuk walki jest też niezwykle praktyczny i stosunkowo łatwy do opanowania. “Stań w ringu, a zobaczymy kim jesteś”.

Sekcja dla amatorów to ABC kompleksowego poznawania technik bokserskich i rozwoju tężyzny fizycznej. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z boksem to pod okiem trenerów nauczysz się postaw bokserskich, prawidłowego wyprowadzania ciosów, uników i pracy ciałem, po to by z czasem odbyć swoje pierwsze sparingi. Jeśli masz już doświadczenia trenerzy dopasują poziom trudności do twoich umiejętności.

W treningach stawiamy na technikę i bezpieczeństwo! Zdrowie uczestnika jest dla nas najważniejsze.

WYPOSAŻENIE: ćwiczymy w lekkim stroju sportowym, w butach na niskiej podeszwie lub obuwiu specjalistycznym, konieczne są rękawice bokserskie i ochraniacz zębów (na pierwszych zajęciach poinstruujemy Cię jakie kupić), koniecznie weź ręcznik i wodę!

TRENERZY

Halina Matejko

Naszą trenerską ekipę zasili Góralka która przeprowadziła się na mielecką Ziemię. Parę lat temu kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski w łucznictwie, teraz spełnia się w ukończeniach biegów górskich na dystansach ultramaratońskich. Dyplomowany fizjoterapeuta który jednoczenie jest trenerem różnych form treningowych. Ukończyła studia magisterskie z Fizjoterapii oraz podyplomowe z Żywienia na UJ CM w Krakowie oraz zrealizowała liczne kursy i szkolenia w tym temacie. Z pasji do sportu połączyła to z treningiem. Certyfikowany CrossFit Trainer lev 1 oraz CrossFit Kids Trainer, Trener personalny z specjalizacją medyczną zdobyty w renomowanej szkole- Kuźnia Trenerów, Instruktor Fitness- Nowoczesne Formy Gimnastyki, Kettlebell instruktor- tytuł zdobyty przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz absolwent szkolenia Kettlebell HardStyle Pavla Tsatsouline’a- Centrum Kettlebell Polska.

Mimo młodego wieku zdobyła bogate paroletnie doświadczenie zawodowe w klubach Crossfit i fitness w Krakowie. Jest również Organizatorem i Head coachem obozów odchudzających i kondycyjnych w górach- Mountain Camp.